חדשות
קבוצת תמיכה בעפולה

אנו במרכז אלה להתמודדות נפשית עם אבדן פותחים במהלך חודש יוני קבוצת תמיכה חדשה בעפולה. הקבוצה מיועדת לבני משפחה, בני ובנות זוג, הורים, ילדים ואחים שחוו אבדן כתוצאה מהתאבדות.

לפרטים נוספים לחץ כאן

קבוצת תמיכה להורים שכולים

 

אנו מעוניינים לפתוח קבוצת תמיכה להורים שאבדו את ילדיהם ממחלה. הקבוצה תתקיים בימי ד אחת לשבועיים בין השעות 18:30-20:30 במועדון של 'אלה', תל אביב. למידע נוסף: 050-3733613 

ברוכים הבאים
ברוכים הבאים ל'אלה'. הצוות המקצועי מחכה רק לכם. למידע נוסף על השירותים והפעילויות, התקשרו 03-6910921.


העבודה הקהילתית ב'אלה'

 

 אלה מעודדת אנשים לחפש את דרכם בחברה הישראלית אבל בו בזמן גם להיות בקשר עם שורשיהם. בשנת 1997 התחילה העמותה בפרוייקט עבודה הקהילתית', שבה מעודדים יוצאי הולנד להשתלבות חברתית ולערבות הדדית. העבודה הקהילתית הנה כלי לבניית רשת חברתית רחבה המונעת קשיים רבים. הפרוייקט מורכב משני סוגים של פעילויות: קבוצות חברתיות ועבודה התנדבותית פרטנית.


בקבוצות החברתיות הפרושות בכל רחבי הארץ, נפגשים אנשים מקבוצות גיל דומות ומקבלים אפשרות לבנות רשת חברתית דרך השתתפות בפעילויות חברתיות שונות. הקבוצות מאורגנות על ידי מתנדבים בעזרת עובד סוציאלי מטעם אלה. מודל זה מאפשר גמישות רבה, המעניקה תחושת נינוחות ושליטה למשתתפים, הקובעים בעצמם את לוח הזמנים, נושאי הפגישות וכד'. לקבוצות יש ערך רב, מעבר למפגש בין האנשים, הנובע מהתמיכה ההדדית שנותנים חברי הקבוצה, המסייעת להשתלבות חברתית טובה יותר ולמניעה בעיות רבות.

בנוסף לקבוצות החברתיות, אלה מארגנת התנדבות פרטנית הכוללת ביקורי בית ידידותיים של מתנדב אצל מנודב, מתנדב העוזר בתיקונים קטנים, בקניות והסעות, מתנדבים שמארחים או מבקרים אנשים בודדים ומתנדבים מתמחים המייעצים למנודב בנושא התמחותו. מתנדבים העוסקים בעזרה פרטנית מקבלים הדרכה קבוצתית והדרכה אישית לפי הצורך מעובדים סוציאליים של אלה.

אם הינך מעוניין  להקים קבוצה קהילתית לקבוצת ההשתייכות שלך, תוכל ליצור קשר עימנו.

עוד על התנדבות ב'אלה' לחץ כאן

Simply-Smart.com